Cena 189 zł

Worek pod ramię PRS "Troll" Mały

Cena 320 zł 

Mały Worek stabilizujący ramię przy strzelaniach dynamicznych precyzyjnych - postawa klęcząca, strzelanie z przysłon. wyposażony w system molle oraz rzep do personalizacji. Rozmiar duży.

 

Worek wykonane jest z odpornej na przetarcia tkaniny z wysokiej klasy taśmami  i wyposażony w system molle oraz rzep do personalizacji. 

Posiada zamek w celu swobodnego umożliwienia dopasowania stopnia napełnienia.

Troll wypełniony jest naturalnym, lekkim wypełnieniem, idealnie dostosowującym kształt umożliwiając stabilność postawy strzelca podczas strzelania z wykorzystaniem wielu przeszkód, niezależnie czy będzie to drewniana kłoda, zapora przeciwczołgowa, platforma, itd. 

 

Worek stabilizujący ramię przy strzelaniach dynamicznych precyzyjnych - postawa klęcząca, stojąca w podporze, strzelanie z przysłon. 

Jego umiarkowana waga poprawia komfort użytkowania i przenoszenia w trakcie konkurencji dynamicznych, w których musimy przemieścić się z karabinem pomiędzy stanowiskami. 

 

Dostępny jest w 13 żywych kolorach połączonych z czernią oraz w 3 rozmiarach aby sprostać potrzebą strzelców niezależnie od ich wzrostu.

 

Waga: 1600g

 

 

 

Bestsellery

28 czerwca 2024

Strona stworzona w kreatorze WebWave.