Cena 189 zł

Worek Mini Trap PRS - "Zordix"

Cena 49 zł 

Worek wielkości breloczka. Świetnie się sprawdza w łowisku jako minimalne podparcie broni przodem w terenie naturalnym lub na ambonie oraz na przysłonach jako zabezpieczenie dla lufy.

Ponad ma działanie odstresowujące w roli gniotka i jako miękki pocisk do miotania (np dla psa zamiast piłki). Jest wypełniony bez możliwości modyfikacji.

Nasz worek modelu Trap PRS "Zordix" zapewnia stabilność broni na wielu przeszkodach, niezależnie czy będzie to drewniana kłoda, zapora przeciwczołgowa, platforma, itd. A tak na poważnie, jest to miniaturka "Zordona" która pierwotnie miała być formą breloczka, ale okazała się idealnym maleństwem do użycia w celu uzyskania stabilizacji, w łowisku, przy strzelaniu olimpijskim z pistoletu i wielu wielu innych warunkach.  
Naturalne, zarazem lekkie wypełnienie pozwala na idealnie dostosowanie do powierzchni oraz umożliwia stabilne osadzenie karabinu i oddanie strzału.
Jego waga poprawia komfort użytkowania i przenoszenia w trakcie konkurencji dynamicznych, w których musimy przemieścić się z karabinem pomiędzy stanowiskami. 
Dostępny jest w 13 żywych kolorach połączonych z czernią. 
 
Charakterystyka:
- wyposażony w uchwyt z boku, ułatwiający jego przenoszenie
- Velcro na bocznej ściance umożliwiający dodatkową personalizację, oznakowanie worka
- posiada zamek umożliwiający dostosowanie stopnia wypełnienia zgodnie z oczekiwaniami użytkownika
- wykonany z przyjemnej w dotyku tkaniny o wysokiej odporności na przetarcia, łatwej w czyszczeniu
- wymiary: 9x4x4cm
- waga ~80g
 
 
- Stworkowe uszy W 100% wyprodukowany ręcznie w Polsce z Polskich produktów.Atestowany przez dwa podstępne i przebiegłe rude stwory.

 

Bestsellery

28 czerwca 2024

Strona stworzona w kreatorze WebWave.