Cena 189 zł

Worek Flat PRS - "Stworek"

Cena 267 zł 

Stworek jest workiem opartym na konstrukcji naszej Cegły, jednak wizualnie imituje jakaś postać z bajki lub stworka. Podobnie jak cegła świetnie się sprawdzi w dynamice, przy strzelaniu z barykad lub przysłon. Imitacja postaci nie odbiera mu na funkcjonalności, a wręcz przeciwnie dodaje +50 do szyku i wyjątkowości.

 "A Ty masz swojego Stworka ?"

Stworek jest workiem opartym na konstrukcji naszej Cegły, jednak wizualnie imituje jakaś postać z bajki lub stworka. Podobnie jak cegła świetnie się sprawdzi w dynamice, przy strzelaniu z barykad lub przysłon. Imitacja postaci nie odbiera mu na funkcjonalności, a wręcz przeciwnie dodaje +50 do szyku i wyjątkowości. Projekt Stworków powstał z myślą o dodaniu pozytywnego, humorystycznego aspektu do naszej strzeleckiej codzienności, jak i w celu ocieplenia akcesoriów strzeleckich dla młodszych strzelców.  

 

Worek wykonane jest z odpornej na przetarcia tkaniny z wysokiej klasy taśmami umożliwiającymi przymocowanie go do karabinu lub ramy pod łożem. Posiada zamek w celu swobodnego umożliwienia dopasowania stopnia napełnienia.

Stworek wypełniony jest naturalnym, lekkim wypełnieniem, idealnie dostosowującym kształt umożliwiając stabilne oparcie karabinu. 

 Wymiary główne: 19cm x 14cm x 6cm

Na chwilę obecną postawy takie postacie jak:

- Baby Yoda

- Stitch

- Szczerbatek

- Bóbr

- Jednorożec

- Dechu

- Lis

- Tygrysek

- Kłapouchy

Z radością stworzę kolejne.

Bestsellery

28 czerwca 2024

Strona stworzona w kreatorze WebWave.