Cena 189 zł

Worek - "Poduszka"

Cena 89 zł 

Nasza poduszka jest jednym z najlepszych, a zarazem najbardziej uniwersalnym workiem do strzelania, niezależnie, czy strzelasz w kategorii PRS, Long Range, Outdoor lub w celach łowieckich. Wykona swoje zadanie perfekcyjnie, jeśli umiejętnie z nią popracujesz. 

Podczas strzelania na duże odległości liczy się każdy najmniejszy szczegół.

Aby celnie i powtarzalnie strzelać musisz mieć odpowiednio ustabilizowana broń. Jednym z najlepszych sposobów jest wykorzystanie w tym celu worka typu Poduszka, umieszczając go pod kolbą, równocześnie regulując jego wysokość poprzez ściśnięcie dłonią, złożenie, itd. Jeśli potrzebujesz podeprzeć broń od przodu, Poduszka będzie idealnym zabezpieczeniem przed uszkodzeniem, a równocześnie jej plastyczność pozwoli na dopasowanie pod każdy kształt.

Wszystkie nasze worki są wykonywane ręcznie przy użyciu wyłącznie najlepszych materiałów, dodatkowo Polskiej produkcji. A ich wypełnienie jest w pełni naturalnym produktem, hipoalergicznym, o dużej plastyczności i niskiej wadze. Dzięki czemu pozwoli na komfortowe przenoszenie go w terenie lub na strzelnicy z miejsca na miejsce. Stopień wypełnienia oraz rodzaj wykorzystanego wypełniacza został przez nas dobrany na podstawie wieloletnich testów sprawdzanych w praktyce podczas strzelań długodystansowych w przeróżnych warunkach.Cechują się wytrzymałością oraz trwałością, aby sprostać najtrudniejszym oczekiwaniom strzelców. Dostępna gama wyrazistych kolorów pozwala dodatkowo na spersonalizowanie sprzętu. Natomiast jeśli wolisz bardziej ziemiste kolory, albo maskowania, również są one w zasięgu wyboru.

Nasze worki mają spełniać swoje zadanie w praktyce, ale również wizualnie i estetycznie cieszyć oko.Dodatkową opcją do standardowego modelu, jest możliwość dodania:

- paska do regulacji po środku i/lub na dłuższych końcach, który pomoże w nadaniu łatwego do uchwycenia w dłoni kształtu, a zarazem dostosowania wysokości. Wymiary worka: 24cm x 16cm 

Każda Poduszka posiada oczko do jej zawieszenia. 

 

Bestsellery

28 czerwca 2024

Strona stworzona w kreatorze WebWave.